Відкриваємо двері дітямГоворять діти

Думки дітей про сім'ю, власний дім, батьківське тепло та турботу 


У цьому розділі ми збираємо роздуми дітей про те, що становить їх справжнє щастя, що таке мати власну сім'ю або жити в інтернаті, як відкрити серця дорослих та забезпечити батьківську турботу для кожної дитини.

Проект 'Консультації з дітьми'

Проект ‘Консультації з дітьми’ став першим кроком у розробці довгострокової стратегії нашої діяльності та розуміння справжніх потреб та глибинних прагнень дітей.  Консультації з дітьми  допомогли нам визначити основне бачення у формування стратегії реформування системи догляду за дітьми та необхідності її реалізації в Україні.

Звіт про проект:

Фотозвіт проекту:

Детальніше про проект читайте на сайті 'Надія і житло для дітей' в Україні.

Анімаційний фільм про дітей-сиріт

Мультфільм, створений командою Line@nimS де самі діти шукають витоки проблеми сирітства, говорять про те, що значить жити в інтернаті та діляться своїми сокровенними мріями про справжню родину:

Розмови з дітьми

Роздуми дітей про те, що таке щастя, що таке безпека та затишок, що таке справжнє дитинство, родинне тепло, довіра та любов:

Інші докази


Налити серце дитини добром

Відверте інтерв'ю з Любомиром Гузаром про інтернати, суспільство та вічні цінності

НАУКОВІ ДОКАЗИ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

Вчені довели важливість сімейного середовища для дитини, а різноманітні дослідження неоднократно вказували на надзвичайну шкідливість інтернатів, нехтування прав людини та реальну загрозу для їх мешканців

Коментарi

нема коментарів

Вийти
Увійдіть,
як користувач:
увiйти