Відкриваємо двері дітямКоли з’являється надія…

Надихаючі історії про те, як люди знаходять у собі сили до змін заради рідної дитини, як родинна любов рятує дітей від інтернатів, а деяких навіть робить світовими зірками 


Неймовірна історія успіху Оксани Бондарчук

Оксана Мастерс (Бондарчук), американка з українською душею, легенда світового параолімпійського спорту, призер літніх і зимових Параолімпійських ігор, людина, надихаючий своїм прикладом мільйони інвалідів в усьому світі. Коли дівчинка народилася, шанси на її виживання були мізерні, а рідні батьки відмовилися від дитини. На щастя знайшляся жінка, яка була готова рятувати мале життя. І ось зараз Оксана тріумфатор, з обмеженими можливостями, але з необмеженим бажанням жити і бати нові вершини.

Велика родина для маленьких сестричок

На Великодні свята три сестрички з Центру ‘Промінь надії’ переїхали жити у прийомну сім’ю. Через два місяці ми відвідали цю родину, щоб подивитися на знов здобуте сімейне щастя і ще раз переконатися, що сім'я - найкраще місце для дитини.

Шанс на сімейне щастя

Історія Людмили, яка знайшла в собі сили змінитися заради збереження доньки та почати нове життя разом з рідною дитиною.  

Розлука довжиною в 9 років

Розповідь про те, як  інтернатна система та байдужість чиновників розлучили рідних сестер на цілих 9 років. 

Відеотрилогія від Олени Фетісової

Не один вдома

Фільм розповідає про непростий життєвий вибір української жінки Наталії, яка, маючи дві вищі університетські освіти, знайшла своє покликання, свій шлях самореалізації в безмежній, до самозречення, любові до тяжко хворих дітей різних національностей, від яких відмовилися їхні кровні матері.

Очима темношкірого вихованця Наталії, 12-річного Кевіна, та його серцем ми зможемо відчути тепло і любов, радощі та труднощі, особливу атмосферу, яка панує в цій незвичайній родині. Враження від історії посилюється використанням оригінальної музики етно-гурту 'ДахаБраха' та картин відомої української художниці Євгенії Гапчинської.

Фільм отримав приз 'Срібний вітязь' МКФ 'Золотой витязь', Росія, 2009; приз глядацьких симпатій XX Відкритого фестивалю документального кіно 'Росія', 2009; Спеціальний диплом 39-го Київського МКФ 'Молодість', 2009. Фільм показаний у програмі МКФ Monterrey, Мексика, 2009 та МКФ 'Золотий абрикос', Вірменія, 2009, а також у спеціальній кінопрограмі 'НЕ]ТЕРПИМІСТЬ' Гете-Інститутів Східної Європи та Центральної Азії, 2010:

Стояла собі хатка

Фільм розповідає про просту українську родину, яка запропонувала своє вирішення болючої проблеми покинутих дітей і змогла забезпечити щасливе завершення 'страхітливої життєвої казки' для восьми сиріт.

Фільм отримав Гран-прі Міжнародного телефестивалю 'Відкрий Україну', 2008; Перший приз Міжнародного форуму соціального кіно 'Час жити', Росія, 2007; приз 'Срібний витяз' МКФ 'Золотой витязь', Росія, 2006. Фільм показаний в програмі Міжнародного кінофестивалю 'Пост-революшн блюз', США, 2007; Фестивалю сучасних українських фільмів, Канада, 2008; Севастопольського міжнародного кінофестивалю, 2008:

Вероніка і саксофон

Фільм розповідає про рудоволосу вихованку дитячого будинку, яка змогла реалізувати 'українську мрію' і в 23 роки стала зіркою класичного саксофона.

Фільм показаний в програмі Міжнародних кінофестивалів в Пярну, Естонія, 2005; MOFFOM, Чехія, 2006; MEDIAWAVE, Угорщина, 2006 та Baltic Sea Forum for Docs, Латвія, 2006. Відзначений дипломами МКФ 'Контакт' і 'Кінолітопис', Україна, 2005:

Інші докази


Налити серце дитини добром

Відверте інтерв'ю з Любомиром Гузаром про інтернати, суспільство та вічні цінності

НАУКОВІ ДОКАЗИ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

Вчені довели важливість сімейного середовища для дитини, а різноманітні дослідження неоднократно вказували на надзвичайну шкідливість інтернатів, нехтування прав людини та реальну загрозу для їх мешканців

Коментарi

нема коментарів

Вийти
Увійдіть,
як користувач:
увiйти