Відкриваємо двері дітямНаші публікації

Збірка наших публікацій про ДІ, фахові рекомендації та матеріали, що стосуються проблеми зростання дітей в інтернатах та реформи системи захисту дітей 


Збірка журналістських робіт

Збірник робіт переможців всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів є прикладом того, як журналісти змінюють уявлення людей про життя, сподівання та потреби дітей, які заховані від сторонніх очей за стінами інтернатних закладів.

Голосно і відверто розповідаючи про наявні соціальні проблеми, кожен з авторів стає захисником тих цінностей, які є найважливішими у нашому житті – людської гідності, свободи, поваги до особистості. Такі роботи – це нагадування оціуму про спільну відповідальність і необхідність забезпечити умови для вирішення проблем, від яких не можна відвертатися:

Брошура для ЗМІ

Посібник для журналістів, присвячений висвітленню в медіа особливої 
тематики – становищу дітей, які змушені виховуватися в інтернатних закладах чи дитячих 
будинках - відповіді на основні питання та інформація про масштаб проблеми та шляхи її вирішення:

Руйнівник міфів про деінституціалізацію

Путівник через основні міфи, пов’язані з інституційним вихованням дітей, деінституціалізацію та ключовими проблемами на шляху цих реформ. Що таке деінституціалізація? Куди подінуться діти з закритих інституцій? Чи дешевші інституції за сімейні форми виховання? Відповіді на ці та багато інших важливих запитань про інституційний догляд та деінституціалізацію містяться у посібнику:

Деінституціалізація та якісний альтернативний догляд дітей у Європі (Засвоєні уроки та рух уперед)

Грунтовний огляд процесу деінституціалізації в Європі, основних шляхів, інструментів та методів досягнення позитивних результатів, досліджень та практик у сфері боротьби з інституційним доглядом:

Інші докази


Налити серце дитини добром

Відверте інтерв'ю з Любомиром Гузаром про інтернати, суспільство та вічні цінності

НАУКОВІ ДОКАЗИ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

Вчені довели важливість сімейного середовища для дитини, а різноманітні дослідження неоднократно вказували на надзвичайну шкідливість інтернатів, нехтування прав людини та реальну загрозу для їх мешканців

Коментарi

нема коментарів

Вийти
Увійдіть,
як користувач:
увiйти