Відкриваємо двері дітямБлагоLunch Кампанії

2.06 2014 Партнери


Друга зустріч проекту ‘БлагоLunch’ Міжнародного благодійного Фонду добрих справ стала чудовою нагодою презентувати громадянську кампанію ‘Відкриваємо двері дітям’ фаховому колу благодійників та заручитися їх підтримкою і сприянням

Благодійники все чіткіше усвідомлюють необхідність перегляду стратегії допомоги сиротам та переорієнтації своєї діяльності від точкової підтримки окремих осіб чи закладів до широкомасштабних кампаній, які будуть направлені на подолання причин існування сирітства, а не лише його наслідків.

Зустріч проекту ‘БлагоLunch’ відбулася напередодні Дня захисту дітей. Темою обговорення на зустрічі стало ‘Усиновлення: як здійснитись мрії дитини-сироти? Основними акцентами обговорення експертів стали такі гострі питання як: Чи є місце інтернатам в ХХІ столітті? Чи достатньо захищає держава дітей-сиріт? Усиновлення іноземними громадянами дітей України. Як знайти свій шлях в житті дитині-сироті?

благоланч

Заступник директора ‘Надія та житло для дітей’  в Україні Дмитро Чуприна під час зустрічі презентував громадянську кампанію ‘Відкриваємо двері дітям’, її основні цілі та завдання, продемонстрував красномовні факти шкідливого впливу інтернатного виховання на розвиток дітей, неефективного використання державних коштів та наявні альтернативи інтернатам, які вже успішно випробувані на українському ґрунті. У своїй презентації він наголосив на важливості комплексного підходу до проблеми, залучення якомога ширшого кола зацікавлених осіб та всіх можливих каналів для донесення до суспільства важливості і нагальності проблеми інтернатного догляду за дітьми.

Відео другої зустрічі БлагоLunch:

БлагоLunch - це майданчик для розв'язання гострих соціальних питань із залученням благодійників, лідерів громадської думки, журналістів, державних діячів та представників бізнесу. Засідання проходять щомісяця, кожне чергове з новою темою. Ініціатор зустрічей - Міжнародний благодійний Фонд добрих справ