Відкриваємо двері дітямПерші кроки Кампанії в регіонах

16.05 2014 Партнери


Громадянська кампанія ‘Відкриваємо двері дітям’ набирає обертів та розпочинає діяльність в регіонах. Підтримка Кампанії в регіонах та залучення мережі регіональних партнерів є дієвими механізмами успішної реалізації завдань Кампанії в масштабах країни

У середині квітня ми провели першу зустріч регіональних партнерів Кампанії, під час якої презентували Кампанію, її основні завдання та успіхи в Україні та в Європі; провели тренінг на тему практичного втілення деінституціалізації, розформування інтернатів, роботи над збереженням сім’ї та  забезпеченням сімейних форм виховання для всіх дітей; презентували детальний план діяльності на 2014 рік та те, яким чином представники регіональних організацій можуть практично та дієво долучитися до реалізації Кампанії.

Вже 16 квітня наші регіональні партнери в Харківській області – ‘Харківський центр волонтерів’ презентували Кампанію, її мету, цілі та завдання під час зустрічі на тему розвитку волонтерського руху та залучення молоді до соціально-значимої роботи та закликали молодь долучатися до реалізації заходів Кампанії в регіоні, надання допомоги соціально-незахищеним категоріям дітей: вихованцям інтернатних установ та дитячих будинків.

Харків

У травні презентацію Кампанії на місцевому рівні провели і наші партнери у Херсонській області обласна громадська організація ‘Комітету захисту прав дітей’. Під час презентації учасники склали списки відомих людей, лідерів громадської думки, з якими можливо провести переговори про підтримку програми деінституціалізації в регіоні, узгодили напрямки роботи та цільові групи, аудиторії для поширення ідей програми та визначили першочергові завдання роботи в рамках Кампанії в області.  

херсон

Харківська обласна молодіжна громадська організація ‘Харківський центр волонтерів’ працює з 2007 року. Основною метою діяльності організації є розвиток волонтерського соціального руху, надання соціальної допомоги дітям, молоді та сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах, сприяння розкриттю лідерського та творчого потенціалу дітей та молоді, залучення їх до соціально-вагомої діяльності.

 Херсонська обласна громадська організація ‘Комітет захисту прав дітей’ заснована 2010 р. Організація об'єднує небайдужих людей навколо порушення прав дитини, захищаючи дітей від свавілля, корупції, жорстокого поводження та насилля.

Відгуки ЗМІ:

'Волонтерство як спосіб життя'. Харьковские Известия