Відкриваємо двері дітямРозробка концепції виставки про становище дітей в інтернатах

8.09 2014 Україна


В рамках громадянської кампанії ми запланували реалізацію соціально-культурного проекту, де через погляд найяскравіших, молодих та сучасних представників мистецтва ми покажемо проблему існування інтернатів для дітей та можливі шляхи її вирішення

На початку вересня ми розпочали пошук куратора виставки про становище дітей в інтернатах, розробку загальної концепції виставки та залучення митців до створення інсталяцій проекту.  

Нам вдалося заручитися підтримкою організаційного партнера, яким стала креативна агенція Digital Religion. Куратором виставки обрано Дарью Захарову. Куратор разом з організаційним партнером розробили концепцію виставки. Запропонована концепція передбачає проведення виставки робіт сучасних українських художників (Олександр Глядєлов, Олександра Жумайлова-Дмитровська, Катерина Бучацька, Олександр Курмаз, Аліна Півненко, Антон Логов, Юрій Кручак, група GAZ) та презентації громадянської кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’, що впроваджується представництвом благодійної організації ‘Надія і житло для дітей’ в Україні.

Мета виставки – розповісти про актуальну проблему застарілої системи інтернатів, розкрити всі негативні аспекти ‘інкубаторного’ виховання, показати альтернативні шляхи вирішення проблем, популяризувати усиновлення, розвиток сімейних форм виховання та ефективну підтримку сімей у громадах.

Концепція виставки:

Проведення виставки заплановано 20-24 листопада 2014 року у Центрі сучасного мистецтва М17