Відкриваємо двері дітямСоціальний плакат ‘Відкриваємо двері дітям’

24.03 2015 Україна


Щоб охопити якомога ширші аудиторії не лише на регіональному, але і на центральному рівнях та донести важливість проведення комплексної реформи системи догляду за дітьми в Україні, ми розробили та розповсюдили соціальний плакат на підтримку Кампанії

Наприкінці минулого року ми розробили макет соціального плакату  та видрукували 4000 примірників плакатів для розповсюдження. Для поширення плакатів у регіонах ми заручилися підтримкою наших партнерів в регіонах. Завдяки допомозі регіональних організацій нам вдалося поширити 3200 плакатів у 16 регіонах України. Основними місцями для розповсюдження плакатів стали Служби у справах дітей, Центри соціальних служб області та районів, лікарні, аптеки, школи, навчальні заклади та інші громадські місця, де проводять час сім’ї з дітьми та молодь. Плакати були розповсюджені не лише в обласних центрах, але і районних центрах та інших невеликих містах в регіонах.

FotorCreated

Відгуки:

‘З приводу ефективності плакатів у мене спочатку були сумніви. Але в одному селі жінка сказала, що все життя мріяла усиновити дитину і не знала, як це зробити, ніхто не підказав. Тому, я думаю, що необхідно інформувати про проблему і нагадувати про можливість допомогти кожній дитині і в селах. У містах інформація більш-менш наявна, а от в селах люди її конче потребують’.

Ми вдячні всім регіональним партнерам за сумлінну роботу з розповсюдження плакатів та плануємо завершити їх поширення в усіх областях України у цьому році.