Відкриваємо двері дітямУкраїна – ЄС: ми стали ближче

27.06 2014 Європа


Напередодні історичного підписання економічної частини угоди про асоціацію з Євросоюзом ми розбудовували та укріплювали зв'язки з організаціями, які працюють у сфері захисту прав людини та дитини

25 червня директор представництва благодійної організації ‘Надія і житло для дітей’ в Україні Галина Постолюк взяла участь у щорічній Генеральній асамблеї мережі організацій Eurochild, членом якої представництво є з 2013 року.

Eurochild – це мережа організацій і приватних осіб, які працюють по всій Європі з метою поліпшення якості життя дітей та молоді.

Багато уваги на асамблеї було приділено питанням супроводу сімей, альтернативним формам піклування про дітей, соціальному включенню молоді. Окремою темою обговорення стали успіхи у просування громадянської кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’ на європейському рівні.

Учасникам презентували звіт по діяльності мережі за 2013 рік. Також під час зустрічі відбулося представлення та офіційне включення до мережі нових членів.

E

В цей же день відбулася іще одна важлива для розбудови європейського партнерства подія – брифінг з питань партнерства України-ЄС в площині захисту прав людини. Цей брифінг став підготовкою до засідання Підкомітету  України-ЄС з питань справедливості та свободи, що пройде в Києві 3 липня цього року.