Відкриваємо двері дітямПерша леді відкриває двері дітям

26.06 2014 Україна


25 червня ми мали честь презентувати кампанію 'Відкриваємо двері дітям' Першій леді країни. Для нас це не просто статусна подія, але обнадійливий сигнал у просування реформи системи догляду за дітьми та реалізації деінституціалізації по всій країні

Перша леді України Марина Порошенко відвідала зі своїм першим візитом у новому офіційному статусі в Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей ‘Промінь надії’. Під час відвідин вона зустрілася та поспілкувалася з дітьми та матерями, які отримують тут допомогу, а також із співробітниками Центру. Пані Марину супроводжували Ірина Геращенко, член Верховної Ради та представник Президента з питань мирного примирення на Сході, Юрій Павленко, колишній омбудсмен з прав дитини, губернатор Київської області та інші офіційні особи.

1

Наші фахівці презентували модель роботи Центру, бачення та важливість втілення деінституціалізації, а також розповіли про громадянську кампанію ‘Відкриваємо двері дітям’, направлену на відмову від інтернатного виховання та проведення широкомасштабної реформи системи захисту дітей в Україні.

Пані Марина зацікавилася не тільки проблемами дітей без батьківського піклування, але і перспективами ефективної допомоги їм та підтримки сімей, які потрапили у кризову ситуацію.

Прямо у приміщенні Центру Перша леді також зустрілася з представниками біженців зі східних регіонів країни, де зараз проходить антитерористична операція. Зустріч тривала близько півгодини.

Наприкінці зустрічі учасники візиту подарували дітям м’ячі, обручі та інше спортивне знаряддя для активного літнього відпочинку.

4

Ми сподіваємося на підтримку наших ініціатив Першою леді та командою нового Президента України.